Veľká rozprávková cesta v OC PROMENADA

Vydajte sa s nami na Veľkú rozprávkovú cestu, plnú vašich obľúbených hrdinov, hier, zábavy, divadelných predstavení, tvorivých stanovísk, kútikov s maľovaním na tvár a trblietavými tetovačkami a mnohých iných zábavných aktivít. Toto všetko na vás čaká v OC PROMENADA štyri po sebe nasledujúce soboty.

Rozprávkové podujatie, venované najmä deťom a rodinám, začne v sobotu 18.2.2023 v čase 15.00-18.00 hod. prvou rozprávkovou cestou s názvom Experimentuj s Mimoňmi. Na dobrodružnej ceste plnej vedy a experimentov čaká deti interaktívne divadelné predstavenie Divadielka Maťo Princezná Halabala a kuchárska show Kuchárik Pepe a Lili. Na oboch podlažiach OC nájdu malí zvedavci tvorivé stanoviská, medzi ktorými nebude chýbať dielnička s výrobou zázračného slizu, maľovanie na tvár a trblietavé tetovačky.

Druhá rozprávková cesta s názvom Skúmaj elementy s Pikachu sa bude konať 25.2.2023 o 15.00 – 18:00 hod. a deti na nej spoznajú krajinu Pokémonov, plnú odhaľovania tajomstiev štyroch základných elementov. Maskoti Pikachu a Filipa budú sprievodcami medzi stanoviskami, ponúkajúcimi nielen maľovanie na tvár a trblietavé tetovanie, ale najmä cvičebným stanoviskom, ponúkajúcim jógu, zameranú na štyri prírodné živly. Deti si môžu zatancovať na detskej diskotéke s animátorkou a skvelú náladu podčiarkne vystúpenie obľúbeného Šaška Fjodora.

Zatancovať si naživo s Olafom a Annou z rozprávky Ľadové kráľovstvo budú môcť deti na tretej rozprávkovej ceste, ktorá sa bude konať v sobotu 4.3.2023 v čase 15.00-18.00 hod. Hudobné, tanečné a herecké vystúpenia na tému Ľadové kráľovstvo pripravia žiaci nitrianskeho Ars Studia a aby nebolo pohybu málo, všetky deti i dospelých pozýva tanečno-športový workshop Zumba kids, s choreografiami na piesne z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Súčasťou podujatia budú opäť maľovanie na tvár, trblietavé tetovania a tentokrát i stanovisko na výrobu ekologických sprejov s dizajnom Ľadového kráľovstva.

Štvrtá rozprávková cesta s názvom Jazdi bezpečne bude deti čakať v sobotu 11.3.2023 o 15.00-18.00 hod. a ako názov napovedá, deti sa spolu s maskotmi obľúbenej rozprávky Labková patrola zoznámia so základmi dopravnej výchovy a bezpečnosti na cestách. Obľúbené stanoviská tentokrát doplní prekážková dráha, zameraná na pohyb a tematické stanovisko s dopravným policajtom, interaktívnymi tematickými elektronickými hrami, simulátormi postrehu, cyklistický simulátor nebezpečných situácií a mnohé iné. Čerešničkou na torte bude interaktívne divadelné predstavenie Divadla Mao Autíčko.

Na každom z podujatí budú mať deti k dispozícii výherné kupóny s tajničkou, venovanou danej rozprávkovej téme. Na jednotlivých stanoviskách nájdu indície, potrebné k jej vylúšteniu. Po správnom vyplnení kupónu a vhodení do zlosovacej schránky na infopulte OC PROMENADA budú zaradení do žrebovania o 5ks darčekových kariet OC PROMENADA v hodnote 20,-€. Žrebovanie sa uskutoční vždy v deň podujatia o 17.30 hod. na infopulte OC PROMENADA, kde si deti výhru aj prevezmú.

Neváhajte teda, vydajte sa s nami na Veľkú rozprávkovú cestu a zažite štyri soboty po sebe pestrý a veselý program pre deti a rodiny v spoločnosti svojich obľúbených rozprávkových hrdinov.

Tešíme sa na vás!