Veľká MATTEL PÁRTY je späť v OC PROMENADA!

Príďte do OC PROMENADA v Nitre a nechajte sa denne v čase 10.00-18.00 hod. spolu s kamarátmi, rodičmi a starými rodičmi preniesť do fantastickej ríše hračiek Barbie, Hot Wheels a MEGA BLOKS. Čaká vás veľká MATTEL PÁRTY, ktorá bude jednou nekonečnou hrou, oslovujúcou malých i veľkých.

PREDĹŽILI SME MATTEL HERŇU AŽ DO 17.3.2024

V pondelok 15.1.2024 sa otvoria návštevníkom OC PROMENADA pomyselné brány k trom rozprávkovým hracím plochám s obľúbenými hračkami  od svetoznámeho výrobcu. Tieto tri interaktívne hracie zóny ponúknu hru, radosť a zábavu nielen deťom, ale i celej rodine. Ružová zóna bude rajom pre malé návštevníčky, milujúce dnes už kultovú postavičku Barbie, ktorá inšpiruje dievčatá a ženy už od roku 1959. Všetkým malým princeznám sa tak isto rozžiaria oči pri hre so svojimi obľúbenými bábikami. Modrá zóna s legendárnymi autíčkami Hot Wheels, ktoré už oslavujú 56 rokov,  bude ponúkať zábavu pre chlapcov a ich oteckov. A pre tých najmenších bude pripravená hracia plocha MEGA BLOKS s množstvom milovaných stavebnicových kociek.

Príďte, tešíme sa na vás pri predajni Sizeer a zažite spolu so svojimi deťmi kopec radosti a zábavy v spoločnosti ich obľúbených hračiek.