Štvrtá rozprávková cesta v OC PROMENADA

Spravte si pekné sobotňajšie popoludnie plné zážitkov a vydajte sa s nami 11.3.2023 v čase 15.00-18.00 hod. na Štvrtú rozprávkovú cestu s názvom Jazdi bezpečne s Marshallom a Chaseom. Ako názov napovedá, deti sa spolu s maskotmi obľúbenej rozprávky Labková patrola zoznámia so základmi dopravnej výchovy a bezpečnosti na cestách. Obľúbené stanoviská tentokrát doplní prekážková dráha, zameraná na pohyb a tematické stanovisko s dopravným policajtom, interaktívnymi tematickými elektronickými hrami, simulátormi postrehu, cyklistický simulátor nebezpečných situácií a mnohé iné. Čerešničkou na torte bude o 15.00 hod. interaktívne divadelné predstavenie Divadla Mao Autíčko.

Sprievodcov rozprávkovým popoludním Vám budú robiť veselí maskoti Marshall a Chase, ako aj obľúbený maskot psík Filip. Ak máte akékoľvek artefakty s témou Labkovej patroly , ktoré by ste si s inými deťmi radi povymieňali, navštívte našu malú detskú burzu. Určite tam nájdete niečo, čo vo Vašej zbierke chýba a naopak, možno niečím z Vašej zbierky potešíte iné deti.

Chcete sa nielen zahrať a zabaviť, ale i skúsiť niečo vyhrať? Ak áno, zapojte sa do našej súťaže o darčekové karty OC PROMENADA. Na infopulte OC PROMENADA budú mať deti v čase 15.00 -17.30 hod. k dispozícii výherné kupóny s tajničkou, venovanou danej rozprávkovej téme. Na jednotlivých stanoviskách nájdu indície, potrebné k jej vylúšteniu. Po správnom vyplnení kupónu a vhodení do zlosovacej schránky na infopulte OC PROMENADA budú zaradení do žrebovania o 5 darčekových kariet OC PROMENADA, každá v hodnote 20,-EUR. Žrebovanie sa uskutoční 11.3.2023 o 17.30 hod. na infopulte OC PROMENADA, kde si deti výhru prevezmú.

Neváhajte teda, vydajte sa s nami a s Marshallom a Chaseom na Štvrtú rozprávkovú cestu a užite si pestrý a veselý program pre deti a rodiny v spoločnosti svojich obľúbených rozprávkových hrdinov.

Tešíme sa na vás!