Prvá rozprávková cesta v OC PROMENADA

Spravte si pekné sobotňajšie popoludnie plné zážitkov a vydajte sa s nami 18.2.2023 v čase 15.00-18.00 hod. na Prvú rozprávkovú cestu s názvom Experimentuj s Mimoňmi. Na dobrodružnej ceste plnej vedy a experimentov čaká deti interaktívne divadelné predstavenie Divadielka Maťo Princezná Halabala a kuchárska show Kuchárik Pepe a Lili. Na oboch podlažiach OC nájdu malí zvedavci tvorivé stanoviská, medzi ktorými nebude chýbať dielnička s výrobou zázračného slizu, maľovanie na tvár a trblietavé tetovačky. Sprievodcov rozprávkovým popoludním vám budú robiť veselí maskoti Mimoňov a obľúbený maskot psík Filip.

15.00 Divadielko Maťo – Princezná Halabala

16.15 Kuchárik Pepe a Lili – kuchárska show pre deti

Chcete sa nielen zahrať a zabaviť, ale i skúsiť niečo vyhrať? Ak áno, zapojte sa do našej súťaže o darčekové karty OC PROMENADA, každá v hodnote 20€. Na infopulte OC PROMENADA budú mať deti v čase 15.00 -17.30 hod. k dispozícii výherné kupóny s tajničkou, venovanou danej rozprávkovej téme. Na jednotlivých stanoviskách nájdu indície, potrebné k jej vylúšteniu. Po správnom vyplnení kupónu a vhodení do zlosovacej schránky na infopulte OC PROMENADA budú zaradení do žrebovania o 5 darčekových poukážok OC PROMENADA, každá v hodnote 20€. Žrebovanie sa uskutoční 18.2.2023 o 17.30 hod. na infopulte OC PROMENADA, kde si deti výhru prevezmú.

Neváhajte teda, vydajte sa s nami a Mimoňmi na Prvú rozprávkovú cestu a užite si pestrý a veselý program pre deti a rodiny v spoločnosti svojich obľúbených rozprávkových hrdinov.

Tešíme sa na vás!