MATTEL PÁRTY

Veľká MATTEL PÁRTY v OC PROMENADA začína.

Príďte v dňoch 16.3.-6.4.2023 do OC PROMENADA a nechajte sa denne v čase 10.00-18.00 hod. spolu s kamarátmi, rodičmi a starými rodičmi preniesť do fantastickej ríše hračiek Barbie, Hot Wheels a Mega Bloks. Čaká vás veľká MATTEL PÁRTY, ktorá bude jednou nekonečnou hrou, oslovujúcou malých i veľkých.

Vo štvrtok 16.3.2023 sa otvoria návštevníkom OC PROMENADA pomyselné brány k trom rozprávkovým hracím plochám s obľúbenými hračkami  od svetoznámeho výrobcu. Tieto tri interaktívne hracie zóny ponúknu hru, radosť a zábavu nielen deťom, ale i celej rodine. Ružová zóna bude rajom pre malé návštevníčky, milujúce dnes už kultovú postavičku Barbie, ktorá inšpiruje dievčatá a ženy už od roku 1959. Všetkým malým princeznám sa tak isto rozžiaria oči pri hre so svojimi obľúbenými bábikami. Modrá zóna s legendárnymi autíčkami Hot Wheels, ktoré už oslavujú 55 rokov,  bude ponúkať zábavu pre chlapcov a ich oteckov. A pre tých najmenších bude pripravená hracia plocha Mega Bloks s množstvom milovaných stavebnicových kociek. Okrem hracích zón budú pre návštevníkov pripravené aj prekvapenia v podobe sprievodných  programov pre celú rodinu. Tie budú prebiehať každú sobotu v čase od 15:00 do 18:00 hod. Deti aj ich rodičia si tak budú môcť vychutnať hravé aktivity a súťaže, ako aj možnosť vyhrať zaujímavé ceny.

Neváhajte teda, navštívte OC PROMENADA a zažite spolu so svojimi deťmi kopec radosti a zábavy v spoločnosti ich obľúbených hračiek.