Druhá rozprávková cesta v OC PROMENADA

Spravte si pekné sobotňajšie popoludnie plné zážitkov a vydajte sa s nami 25.2.2023 v čase 15.00-18.00 hod. na Druhú rozprávkovú cestu s názvom Skúmaj elementy s Pikachu. Na tejto dobrodružnej ceste deti spoznajú krajinu Pokémonov  plnú záhad a odhalia tajomstvá štyroch základných elementov. Maskoti Pikachu a Filip budú sprievodcami k stanoviskám, ponúkajúcim nielen maľovanie na tvár a trblietavé tetovanie, ale najmä k cvičebnému stanovisku, ponúkajúcemu jogu, zameranú na štyri prírodné živly. Skvelú náladu podčiarkne vystúpenie obľúbeného Šaška Fjodora o 15.00 hod. a od 16.15 hod. si deti budú môcť zatancovať na detskej diskotéke s animátorkou. Ak máte akékoľvek artefakty s témou Pokémonov, ktoré by ste si s inými deťmi radi povymieňali, navštívte našu malú detskú burzu. Určite tam nájdete niečo, čo vo Vašej zbierke chýba a naopak, možno niečím z Vašej zbierky potešíte iné deti.

Chcete sa nielen zahrať a zabaviť, ale i skúsiť niečo vyhrať? Ak áno, zapojte sa do našej súťaže o darčekové karty OC PROMENADA. Na infopulte OC PROMENADA budú mať deti v čase 15.00 -17.30 hod. k dispozícii výherné kupóny s tajničkou, venovanou danej rozprávkovej téme. Na jednotlivých stanoviskách nájdu indície, potrebné k jej vylúšteniu. Po správnom vyplnení kupónu a vhodení do zlosovacej schránky na infopulte OC PROMENADA budú zaradení do žrebovania o 5 darčekových kariet OC PROMENADA, každá v hodnote 20,-EUR. Žrebovanie sa uskutoční 25.2.2023 o 17.30 hod. na infopulte OC PROMENADA, kde si deti výhru prevezmú.

Neváhajte teda, vydajte sa s nami a s Pikachu na Druhú rozprávkovú cestu a užite si pestrý a veselý program pre deti a rodiny v spoločnosti svojich obľúbených rozprávkových hrdinov.

Tešíme sa na vás!